Pracanti sa na statku opäť nemálo odviazali a niektorí z nich vypili viac ako mali. Podgurážená Tereza vysvetľovala Miške, ako veľmi jej chýba Miky. Za to, čo predviedla počas rozhovoru pred kamerami, sa ale bude určite neskôr hanbiť.

Tereza prišla na Farmu len pred pár týždňami, no pri každej párty ukázala, že sa vie poriadne odviazať a v krvi znesie veľa alkoholu. Naposledy dobrodruhovia oslavovali dokončenie zvonice, počas čoho sa Vargová akosi rozcítila – prepadla ju túžba opäť sa stretnúť s vypadnutým Michalom Bučkom, s ktorým strávila aj intímnejšie chvíle.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tete išla odprevadiť Michaelu na toaletu a kým ona vykonávala svoju potrebu do záchodu, pripitá rodáčka z Veľkého Krtíša sa vymočila na drevenú verandu. Na túto situáciu poukázal vo Farme X-tra moderátor Martin Šmahel, ktorý ostal z Terkinho skutku poriadne prekvapený. ,,Inak ja som nevedel, že keď chodia baby spolu na wc-ko, že jedna je na wc-ku a druhá ciká na chodbe,“ zasmial sa. Nuž, za takéto správanie Terka na seba hrdá isto nebude.

Farmu X-tra s opitou Terezou Vargovou nájdete -TU-

tereza farma

Zdroj/Foto: markiza.sk