V mužskom dueli sa so statkom rozlúčil farmár Daniel Gugh. Ten si ostatných súťažiacich a divákov získal úprimnosťou, ktorá často prevyšovala i nad jeho silným príbehom. Niekdajší účastník 13. série kontroverznej reality šou sa opäť na nič nehral a zodpovedal pikantnú otázku. 

Bývalý finalista Farmy Lukáš Stanislav fanúšikov prekvapil novou talkšou s názvom Kauzičky z Farmičky, kde sa jeho prvým hosťom stal spomínaný taxikár. Ten sa nebránil odpovediam ani na intímne otázky, hoci po jeho boku stojí partnerka. Známeho blondiaka zaujímalo, s ktorou dámou zo statku by si Dan vedel predstaviť spoločnú noc.

,,Dominika, ty to vypni!“ potetovaný mladík oslovil na kameru priateľku, načo bez zaváhania vybral už taktiež vyradenú farmárku Nikoletu. Čo ho na nej najviac zaujalo?

,,Jej charakter,“ odpovedal ironicky fešák z Golianova, ktorý rukami poukázal na Nikkine zväčšené poprsie. ,,Ona je zlatá baba, v pohode,“ dodal cez smiech. Ostáva len dúfať, že to s rovnakou dávkou humoru zoberie aj jeho polovička. Celý rozhovor nájdete v priloženom videu!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: YouTube – Luky Fuzo Stanislav, Instagram/farma.markiza