Atraktívna Veronika Fabianová, ktorá sa preslávila vďaka účinkovaniu v televíznej zoznamke Svadba na prvý pohľad, sa živí ako osobná trénerka. Aj na obrazovkách Markízy si diváci mohli všimnúť jej vyšportované telo, avšak pôvabná kráska sa teraz ukázala tak, ako sme ju ešte nevideli. 

Televízna hviezda má aktuálne na svojom Instagrame viac ako 40 tisíc sledovateľov, ktorým sa aktívne prihovára s motivujúcimi preslovmi nielen o cvičení, ale aj sebaláske a dobrom mentálnom nastavení. Veronika pre mnohé fanúšičky pôsobí ako idol. Veru, niet sa čomu čudovať, pri pohľade na jej postavu sa nezastaví dych iba mužom.

No ani telo tejto dámy nie je bezchybné, čo sa nebojí ukázať. Veronika na sociálne siete pridala snímku z exotického Zanzibaru, kde v plavkách leží na brehu chrbtom k fotoaparátu. Tu sa na jej zadočku a stehnách predviedla pomarančová koža, za ktorú sa rozhodne nehanbí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<

,,Rešpekt za nezretušovanú celulitídu,” reagovala na snímku neznáma fanúšička. ,,Každá jedna máme nedokonalosti, za ktoré by sme sa nemali hanbiť,” dodala v komentároch markizácka nevesta.

>>>>NEVYRETUŠOVANÚ FOTO VERONIKY Z PLÁŽE NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ver_fab