Je to len pár dní, čo speváčka Celeste Buckingham a Aleš Mlátilík oficiálne potvrdili rozchod po približne roku strávenom vo vzťahu. Neprešla dlhá doba a známy markizák sa rozhodol urobiť niečo, čo od neho bývalá láska rozhodne nečakala!

Celeste sa po ukončení vzťahu netajila obrovským sklamaním, avšak napriek tomu priznala, že sa s Alešom rozhodli zostať dobrými priateľmi a verí, že sa nevytratí z jej života mávnutím ruky. Zdá sa však, že jej bývalý partner má na danú situáciu iný pohľad, za čo jasne hovorí jeho posledné gesto.

Mlátilík sa totiž krátko po ukončení vzťahu rozhodol vymazať ich spoločnú minulosť. Z jeho osobného účtu zmizli akékoľvek spomienky so slovenskou speváčkou, pričom zanechal len jedinú fotografiu, kde ohlásil, že je medzi nimi definitívny koniec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zatiaľ čo Aleš urputne maže akúkoľvek spojitosť s jeho expriateľkou, na profile bývalej Superstaristky sa zamilované fotografie plné lásky stále vynímajú. Je tak otázne, čo chcel týmto detským gestom sympaťák z Markízy dokázať, avšak toto od neho nadaná brunetka rozhodne nečakala.

Foto: Instagram/CelBuckingham, AlesMlatilik