Vystupovanie farmára Mária Rigoa je veľmi nevšedné, následkom čoho okolo seba vytvoril jasnú otázku o jeho s*xuálnej orientácii, a to aj napriek tomu, že sa vo svojom živote pýši dcérou. Dotazy ohľadom súkromia chalúpkarského navrátilca zodpovedala jedna z jeho najbližších osôb.  

Už v prvotnej dokrútke, ktorou nás televízia Markíza zoznámila s farmárom Máriom, ste mohli postrehnúť, že tento nechtár, čašník, krupiér a dokonca aj veštec má vo svojom živote dôležitú ženu a tou je jeho dcérka.

I keď je rodák z dediny hrdým oteckom, ktorý má meno ratolesti Natália dokonca vytetované, na povrch vychádza otázka ohľadom jeho orientácie. Už aj na Farme totiž úprimný mladík stihol vyznať lásku mužovi, kedy svoje city priznal Lukášovi.

Množstvo súťažiacich pred ich odchodom na statok zverí svoje instagramové účty do rúk najbližších osôb, aby udržiavali kontakt s fanúšikmi. Žiadnou výnimkou nie je ani Mário, o ktorého profil sa stará brat Luis. Ten sa rozhodol ísť s pravdou von a vyzradiť odpoveď nielen na toľko omieľanú otázku, aké pohlavie nechtára láka, ale aj na to, s kým má dcérku.

Podľa všetkého je tmavovlasý farmár otvorený láske, ktorá môže prísť z akejkoľvek strany. ,,Gay určite nie je. Nevyhľadáva pohlavie, ale silnú, skutočnú lásku. To sa nehľadá, ale musí prísť osud. Nie je ten typ človeka, aby ukazoval, že má pri sebe niekoho a bude to na p***. Veľa ľudí má nešťastný vzťah a trápia sami seba – vždy to hovorí Mário,” napísal v mene svojho kamaráta vizážista Luis.

A čo jeho dcérka Natálka? Kto je jej druhým rodičom? ,,Má ju so svojou bývalou. Je to ich súkromná, osobná vec a nebudem tu uverejňovať jeho bývalú. Ako povedal v dokrútke – to, že ich vzťah zlyhal, neznamená, že nebude celý život otcom. Nič sa nedá nasilu, aby to vyzeralo, že všetko je dobre a pritom nie si šťastný,” povedal fešák, spravujúci profil otecka 7-ročnej princeznej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mário s dcérkou Natáliou

Máriov brat Luis

 

Foto/Zdroj: videoarchiv.markiza.sk, Instagram/farma.markiza/m.ari_o