Farmársky románik medzi modelkou Kristínou Dali a záchranárom Radovanom Dulinom naberá na obrátkach. Kým spočiatku sa zdalo, že si dvojica túži iba vynahradiť akýsi deficit fyzickej blízkosti, čím ďalej tým viac sa prejavujú úprimné a prekvapivo silné emócie. Keďže sa súťaž o astronomickú výhru blíži do záveru, nastal čas učiniť rázne rozhodnutia.

Spojenie Kiky a Rada na Farme mnohých zaskočilo, keďže 38-ročného východniara ešte donedávna doma čakala krásna snúbenica a vzťahy atraktívnej fotomodelky sú tiež poriadne zamotané. Ani jeden z hlavných aktérov sa ale netajil tým, že doma zanechal partnera, a tak to pôsobilo tak, že si len, jednoducho povedané, túžia spolu užiť.

Kika a Rado Farma

O to nečakanejšia bola skutočnosť, že zdatný pracant dokázal len tak zahodiť takmer sedem rokov strávených vo vzťahu a otvorene prehovoril o zamilovanosti smerom k farmárskej kolegyni. Po prijatí drsného odkazu od snúbenice sa dvojica dokonca čoraz častejšie uchyľuje k rozhovorom o spoločnej budúcnosti.

Zatiaľ čo Radovan už niekoľkokrát spomenul slovo láska, Kika ostávala striedmejšia. Jej správanie teda nielen v očiach Dulinovej priateľky vyvolalo dojem, že po vypnutí kamier len nad všetkým mávne rukou a bude si ďalej žiť svoj život. Po otázke, čo vlastne cíti, však kráska prekvapila. ,,Chcem už odtiaľto vyjsť von, a byť s tebou proste,” plavovláska priznala, že s pokračovaním známosti počíta aj po odchode zo šou.

Kristi Dali Rado Dulin Farma

Vzápätí však zaujala postoj, na aký by sa veľa zaľúbených žien neodhodlalo. ,,Buď budeme mať vzťah aj vonku, alebo proste ostane pri svojej priateľke a skončí to. Ja neviem, takto by som to chcela, že buď/alebo. Proste chcem, aby sa rozhodol on,” Kristína dala najavo, že ona o lásku nasilu bojovať nebude a celú zodpovednosť za pokračovanie farmárskeho príbehu preniesla na východniara.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube