A je to tu! Divákov neľútostnej hry o mastnú finančnú výhru čaká možno najdrsnejší súboj v rámci jedenástej série reality šou Farma. Do arény sa s maximálnym sebavedomím postaví milovník žien Radovan Dulin, ktorý neváhal vyzvať jedného z najobávanejších oponentov!

Východniar s poraneným okom sa od začiatku týždňa dušoval, že jediným adeptom na duel sa pre neho stáva obrovský nepriateľ Rasťo Mojsej. Nie je žiadnym tajomstvom, že títo dvaja muži sa nejakú dobu nevedia zniesť a je jasné, že v spoločnej blízkosti by v sídle dlho pokojne nažívať nedokázali.

Rasťo Mojsej Farma

O niekoľko hodín bude definitívne rozhodnuté o tom, ktorý z mocných protivníkov populárnu súťaž opustí, keďže Radovan slovo dodržal a pred Evelyn vyslovil meno, aké viacerí s napätím očakávali. Hoci Rasťo od začiatku pôsobí ako mocný a zručný pracant, vďaka čomu sa zaradil medzi najväčších favoritov na celkové víťazstvo, v očiach najvernejšieho kamaráta modelky Kristi Dali je absolútne nepoužiteľným elementom.

,,Pre mňa je to najlenivejší človek na Farme. Po prvé, neurobil ani raz syr, ani tvaroh, ani maslo… Nepodojil kravu, ani kozu, nepostaral sa o nič a prístup k zvieratám má taký, že kričí po nich, a to, že postaví nejakú búdu alebo krčmu, tam sme boli všetci, takže pre mňa najlenivejší človek na Farme,” zneli ostré obvinenia z úst prvého duelanta. Všetko nasvedčuje tomu, že v stodole nás čaká krutý boj o postup, keďže ani Rasťo sa svojej predstavy o finále rozhodne vzdať nemieni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube