Diváci sa konečne dočkali prvého oficiálneho súboja v duelantskej stodole. Farmu opustil prvý súťažiaci, čo sa nezaobišlo bez totálneho zvratu v pravidlách hry. Svoje prekvapenie po návrate na statok nedokázali skryť ani samotní súťažiaci!

Po prvom týždni na Farme sa proti sebe postavili súťažiaci Andrea Bobovská a Michal Rajcsányi. Ako vám zrejme neuniklo, hru opustila prvá žena v napínavom súboji s konečným výsledkom 3:2 pre šikovného západniara. Viac o dueli sa dočítate >>>TU<<<.

Skutočná dráma však začala až po tom, čo sa súťažiaci vrátili na statok. Všetci totiž očakávali bujaré oslavy plné jedla a alkoholu tak, ako to bývalo v predchádzajúcej sérii v posledných epizódach. „Utekajte, máte čo jesť,” tešili sa východniari po Andreinej prehre v stodole. To ale nevedeli, aké sklamanie ich čaká vnútri.

Réžia sa totiž opäť postarala o totálny zvrat v deji a chutné prekvapenie čakalo len stranu víťazov. „To si robia srandu,” ohradila sa Miroslava Csorbová pri pohľade na burgre a víno pripravené na opozitnej strane stola. Svoje sklamanie nedokázali skryť ani ostatní, a to najmä stále úradujúci farmár týždňa Gabo.

Hnev z prehry a stratenej odmeny nedokázal skryť ani farmár týždňa Gabo

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdá sa tak, že pravidlá hry sú iné, než samotní súťažiaci očakávali. Radosť z výhry preto opäť prekvitala na strane západného tábora a východ zostal len s prázdnymi rukami. Uvidíme, či aj táto odmena nezostane bez väčšieho sporu, ako sa tomu na východnej strane stáva zvykom.

Farmári sa ponáhľali pre odmenu po dueli

Východniarov čakalo trpké sklamanie

Foto: TV Markíza, Instagram/Farma.Markiza