Jakub Pružinský je mladý talent, ktorý sa do povedomia Slovákov i Čechov dostal vďaka účasti v Superstar. Napriek obrovskej konkurencii sa prebojoval medzi TOP 8 finalistov, to však ešte netušil, čo všetko ho na dlhej ceste za úspechom čaká.

Súčasťou jedného z finálových večerov bola adrenalínová výzva, s ktorou si musel poradiť každý súťažiaci. Obhadzovanie tortami či jazda na horskej dráhe patrili medzi prekážky, ktoré potrápili mladé talenty.

Najhoršie to však mal podľa divákov rodák z Považskej Bystrice, ktorého čakal strašidelný dom. „Toto bolo prehnané! Vystrašiť ho mohli, ale to chytanie a tak ďalej.. no hrôza,“ napísala jedna zo sledujúcich, pričom názory ostatných sú priam totožné: „Naschvál dali takúto úlohu tomu, čo má najslabšiu psychiku. Choré!“

Napriek tomu, že Jakubovu najväčšiu fóbiu predstavujú pavúky či iné zvieratá, ktoré majú osem nôh, priznal: „Radšej by som skočil do bedne s pavúkmi ako ísť sem zase,“ pričom sa snažil predýchať šok, ktorý si naňho televízia pripravila.

Adrenalínová výzva Jakuba Pružinského

Myslíte si, že bola Jakubova výzva prehnaná?

Loading ... Loading ...

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube