Práca v televízii so sebou neraz prináša vtipné momenty, pri ktorých neudržia smiech (či neskryjú zdesenie) ani tí najskúsenejší moderátori. Tým našim sa len v priebehu včerajšieho dňa podarili hneď dva. Pre Miroslava Fryndta a Vlada Voštinára to síce určite nebolo ľahké, no ľudí zabavili omnoho viac, ako keby šlo všetko ako po masle!

Kým ostatné televízie z posledných síl vysielajú, čo im zostalo v archíve, JOJ-ka ku kríze pristupuje inak a snaží sa naďalej vyrábať vlastné relácie, hoc za prísnych bezpečnostných podmienok a v obmedzenom množstve. Len nedávno spustila program s názvom Zostali sme doma. Problém je, že beží naživo.

Úloha moderátorov Vlada Voštinára a Lukáša Frlajsa je viesť diváka reláciou, ktorá sa prostredníctvom telefonátov spája so známymi osobnosťami. Okrem toho tiež ukazuje fotografie z domovov ľudí, znázorňujúce, ako trávia karanténu.

V rámci výzvy podeliť sa s televíziou, čo doma robíme, sa ozval aj istý Ján. Jeho záber bol však poriadne odvážny – odfotil sa v kúpeľni celkom nahý, pričom prirodzenie mu zakrývala iba nádobka s gélom na holenie. To si však prekvapení moderátori všimli až v tej istej chvíli, čo diváci. A trapas bol na svete.

Horšie bolo, že v ten deň nebol ani zďaleka prvý. O poriadny „brebt” sa postaral aj moderátor RTVS Miroslav Frindt. V serióznom spravodajstve zahlásil: „Ministerstvo práce spustilo internetové stránky po*na… Pomahameludom.sk a neprepustaj.sk.” Okamžite sa tak stal hviezdou všetkých stránok so satirickým a vtipným obsahom.

„A to sa smial týpkovi, čo robil svoju prvú reportáž v ZOO o pandách,” spomenul si istý komentujúci. „Karma chlape, karma!”

Záber nahého muža z vysielania TV JOJ si môžete pozrieť >>>TU<<<! 

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ, RTVS | Foto: Depositphotos, Facebook/zomri