Meno Patrik Vrbovský sa momentálne medializuje viac, než kedykoľvek predtým. Po tom, čo najúspešnejší slovenský raper ohlásil nový vzťah s Jasminou Alagič nečakane rýchlo po ukončení sedem ročného vzťahu s Darou Rolins, sa strhla česko-slovenská šoubiznisová kauza, akú sme tu doteraz ešte nemali.

Patrik si však podľa všetkého ťažkú hlavu z rečí druhých nerobí. Na jeho sociálnych sieťach pribúdajú príspevky, v ktorých sa so svojimi fanúšikmi delí o jeho každodenný život s mladou moderátorkou a sem-tam z neho vypadne motivačné vyjadrenie plné lásky, ktoré nájdete napríklad aj >>>TU<<<.

jasmina rytmus

Kontroverzného rapera si nedávno podala aj známa Češka, ktorá je súčasťou portálu Blesk.cz. „Takto to dopadá, keď sa chlapovi mozog presunie do nohavíc. Doposiaľ mal Rytmus povesť svojrázneho týpka, ktorý si chráni súkromie a nepovažuje za potrebné ho ventilovať von. Ale s novým vzťahom prišla zmena,“ obula sa doňho Markéta Reinisch.

Tá si na neho posvietila aj na svojej stránke Markéta dráždi celebrity, kde ho zhodila pred celým Českom. Nie je však jediná, ktorá sa rozhodla venovať zopár pikantných slov na jeho adresu. Nedávno prehovorila aj modelka Simona Krainová, ktorá urážkami nešetrila a posvietila si na Patrikove správanie, ktoré podľa nej Dare veľmi ubližuje. „Myslím si, že niektorým ľuďom síce nechýbajú hodinky, ale chýba im takt,“ znel začiatok jej prejavu, ktorého celé znenie nájdete >>>TU<<<.

Príspevok, v ktorom Markéta Reinisch vysmieva Rytmusa

View this post on Instagram

Rytmus z Gurunu je volné pokračování 40 let starého kultovního seriálu Spadla z oblakov, kde Majka z planety Gurun sice umí chodit po vodě, vznášet se a lidi udivuje zázračnými skutky, ale běžný život je jí cizí, a tak se s pomocí normálních dětí s ním seznamuje. A to samé teď zažívá Rytmus. Ve svých 42 letech ho udivují věci, které dělají lidé, které baví život a nemají radílky, vlezdoprdelky za zadkem. Komu přijde divné že v lázeňských městech stříká voda ze země vzhůru, že si jeho holka s klidem dá ve tři ráno zmrzlinu nebo k večeři kachnu, že ve volnu se jde do ZOO, do kina…? Ten největší šok přijde, až raper půjde sám nakoupit jídlo do supermarketu nebo mu jeho holka doma uvaří…" Ale co, Rytmus už v tom má naštěstí jasno: "Jestli si myslíš, že nebudu měnit názory, tak se mýlíš. Čím jsem starší, tím víc to chápu a stagnace je čistá smrt."

A post shared by Marketa Reinisch (@marketa_drazdi_celebrity) on

Foto: Instagram