Herečka Kristína Tormová síce pôsobí väčšinou ako bezstarostná flegmatička, no i v jej živote občas nastanú situácie, aké si vyžadujú špeciálnu pozornosť. Tentokrát bola dokonca nútená vyhľadať lekársku pomoc, keďže sa nedokázala ani len postarať o vlastné deti.

Úspešná spisovateľka, venujúca sa najmä témam o tehotenstve a materstve, prehovorila o najhoršom pocite, aký zažila. Neschopnosť postaviť sa na vlastné nohy či postarať sa o synčeka Alana ju prinútila ľuďom opísať ťažko predstaviteľné fyzické stavy.

tormova kristina syn

Za všetkým má pritom stáť bežná pochutina, pridávajúca sa k obľúbeným pizzovým pečivám. Cesnakový dip však pre každého jedinca ľahko stráviteľnou ingredienciou nie je, o čom sa v týchto letných horúčavách presvedčila aj samotná herečka.

O takejto diagnóze doposiaľ vôbec netušila!

,,To, čo sa u nás dnes dialo, je presne to, voči čomu mám taký rešpekt. Byť v stave, že sa nedokážem starať o deti… Fuj pocit. Ani vstať sme nevládali, prejsť kúsok, čistá haluz. Som netušila, že také je,“ Kristína opísala momenty, kedy ju náhla a prudká otrava jedlom totálne priklincovala na lôžko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojnásobná mamina si tak na vlastnej koži po prvýkrát v živote odskúšala nepríjemné tráviace komplikácie, ako zvracanie, hnačky, teplota, slabosť či triaška. Zároveň nezabudla poďakovať svojim dvojičkám Ele a Matilde za neoceniteľnú pomoc pri starostlivosti o dvojročného bračeka, kým ich slávna mamina ležala úplne nevládna v posteli. Prajeme skoré zotavenie!

kristína tormová choroba

Zdroj|Foto: Instagram/Kristina.tormova