Koncom júla sa z Kristíny Tormovej stala trojnásobná mamička, keď k jej rozkošným dvojičkám Ele a Matilde pribudol braček Alanko. A hoci sa obľúbená herečka počas tehotenstva i po ňom snaží ľuďom, a najmä ženám, ukazovať veci také, aké sú, bez zbytočného priklášlenia, najnovšou fotkou poriadne prekvapila. Takýto záber by si totiž zrejme väčšina mamičiek po pôrode nechala pre seba!

Kristína Tormová patrí rozhodne medzi najobľúbenejšie ženy v rámci slovenského šoubiznisu, ktorú za jej úprimnosť v kombinácii s dávkou humoru a irónie nežnejšie pohlavie doslova žerie. Trojnásobnej mamičke fanúšičky prejavili obrovský obdiv aj za najnovšiu fotografiu, akú by si mnoho dám nechalo len v súkromnom archíve.

Kristina Tormova
Kristína Tormová so synom Alanom

Napriek tomu, že všetci vieme, že pôrod zanechá na tele poriadne stopy, máloktorá z nás sa o ne dokáže podeliť s verejnosťou. Strie, jazvy či ovisnuté bruško si tak väčšina mamičiek necháva len pre svoje oči. Kristína sa však rozhodla maminám ukázať, že sa nemajú vôbec za čo hanbiť, ba práve naopak – ich nedokonalé bruško môžu považovať za magické. ,,Fotka s názvom: Nový človiečik alebo Aj brucho je len človek. Ďakujem Ti brucho moje, z celého bytia Ti ďakujem, že si toto dokázalo. Si zázračné. Sme zázrační tím,” slovenská herečka napísala k snímke, na ktorej s holým bruškom drží v náručí maličkého Alanka.

,,Klobúk dole, ja sa to moje po dvojkách hanbím ukázať,” priznala na rovinu jedna z Tormovej fanúšičiek. ,,Som rada, že prezentuješ prirodzenosť a realitu v tomto umelom svete… :),” odkázala blondínke ďalšia, ku ktorej názoru sa každou sekundou pridáva viac a viac dám vrátane nás. Kristína, ďakujeme za ženy ako si ty!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristina Tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova