Koncom mája minulého roku zasiahla médiá nečakaná radostná novina. Z populárnej Kristíny Farkašovej sa zrazu stala Kristína Tormová, a to potom, ako krásna herečka povedala áno svojmu priateľovi Petrovi, pričom išlo o jej druhú svadbu. To, ako však budúca trojnásobná mamička vo veľký deň vyzerala, sme ešte donedávna stále nevedeli.

Kristína Tormová sa ako jedna z mála môže pochváliť faktom, že stihla za jeden rok hneď dve svadby. Dôvod je veľmi prozaický, keďže pred oltár predstúpila nielen so svojím dovtedy partnerom Petrom, ale aj s hereckým partnerom Jiřím Havelkom, ktorý hral v seriáli Som mama otca jej detí.

Som mama

Predstavte si, že Kristína zabila hneď dve muchy jednou ranou a na obe príležitosti si zvolila jedny a tie isté svadobné šaty. Aj vďaka tomu sme mohli vidieť, aká bola vlastne známa Slovenka pred rokom krásna nevesta. Herečka, ktorá sa už čochvíľa stane trojnásobnou mamičkou, sa totiž predviedla “v bielom” v poslednej časti obľúbeného seriálu, kde konečne spečatila svoju lásku s “pánom Hříbkom”.

To, že si postava Tiny Rojkovej obliekla Kristínine šaty, priznala samotná herečka na Instagrame. ,,Bolo pekné zrecyklovať svoje naozjstné svadobné šaty a dôležité je, že vyšla tá skutočná. Tak dovidenia #sommamaserial, ďakujem za všetko! PS: táto fotka nie je záber zo seriálu. Je to civilná fotka mimo nakrúcania,” napísala hviezda Som Mama, čím určite zarmútila všetkých verných fanúšikov jojkárskeho projektu, ktorým tak zároveň oznámila, že si uplynulú stredu mohli pozrieť svoj obľúbený seriál poslednýkrát.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristina Tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova, joj.sk