Herečka Kristína Tormová sa viac ako bohatou televíznou kariérou preslávila vydaním troch pokračovaní knižného bestselleru zo série “Som mama”. Trojnásobná mamina pritom čerpala najmä z vlastných skúseností, keďže po niekoľko ročnej pauze od narodenia dvojičiek porodila aj synčeka Alana. Prvý aprílový deň však fanúšikov prekvapila fotkou, pri akej odprisahala, že sa nejedná o kanadský žartík.

,,Čestné slovo, že toto s 1. aprílom nemá nič. Nie je to fór (ja som ani nevedela, že je prvý apríl). Myslím si, že nadišiel ten čas, aby som to priznala,”  Kristína Tormová presne týmito slovami uviedla príspevok, pri pohľade na aký mohla priaznivcom doslova padnúť sánka.

Kristína Tormová kojenie

Obľúbená póza pred zrkadlom, kde si plavovláska podopiera vykúkajúce bruško, nápadne pripomínajúce čarovné tehotenské obdobie, mnohých poriadne zmiatla. V tomto prípade sa však nejedná o prekvapivé oznámenie ďalšej radostnej novinky, nakoľko kráska posledný pôrod absolvovala len v lete minulého roka.

Hlavná hrdinka známeho jojkárskeho seriálu chcela len poukázať na popôrodné diastázy, ktorých sa akosi stále nedokáže zbaviť. ,,Naozaj ani ja nemám čas a energiu cvičiť, a preto budem asi takto vyzerať navždy. Som rada, že vám je lepšie, že v tom nie ste samé. Moja diastáza po večeri… a troch deťoch teda,” hrdá mamina si týmto spôsobom nielenže sama zo svojich problémov verejne vystrelila, ale tiež sa snažila povzbudiť všetky ženy, bojujúce s podobnými popôrodnými ťažkosťami.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Tormová s bruchom

Kristína Tormová insta

Zdroj|Foto: Instagram/kristina.tormova