Herečka Kristína Tormová fakt vie, ako zaujať! Hoci sa mal jej najnovší status dotýkať citlivej témy sebalásky a spokojnosti s vlastným výzorom, fanúšikom udrelo do očí niečo celkom iné – známa seriálová hrdinka začala po úprave tváre nápadne pripomínať populárnu slovenskú speváčku!

Slávna trojnásobná mamina, ktorá sa o vlastné postrehy podelila aj prostredníctvom úspešných knižných trhákov, je veľkou milovníčkou prirodzenosti. Na Instagrame sa tak ako jedna z mála celebrít častokrát prezentuje bez použitia filtrov, nánosov mejkapu či s odrastenými vlasmi a unaveným zjavom.

kristína tormová

Kristína túžila svetu vysloviť, ako je dôležité, aby sa mal každý človek rád presne taký, aký je. A či už je to výsledkom plastických operácií, nadelenia prírody alebo iných skrášľovacích procedúr – dôležité je podľa nej len to, aby sme sa vo vlastnom tele cítili spokojne a pohodlne, inak prepadáme frustrácii a depresiám.

Na znak potvrdenia múdrych slov sa trojnásobná mamička pokúsila priaznivcov pobaviť upravenou snímkou, kde si nechala pomocou aplikácie zväčšiť pery a oči, zúžiť tvár a zmenšiť nos. Po tomto výjave sa okamžite nakopili reakcie ľudí, ktorí na zábere spozorovali podobizeň niekdajšej hviezdy zo SuperStar!

balúchová

,,Ja pozerám, že čo tu je fotka Barbory Balúchovej, žasla jedna z komentujúcich, ktorej postreh rozhodne nebol ojedinelým. Je zaujímave, že keď si herečka pozmenila hlavné rysy tváre, zázračným spôsobom sa zmenila na inú kolegyňu z brandže – vidíte to tiež? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Herečka Kristína Tormová po úprave tváre

Speváčka Barbora Balúchová

barbora balúchová

Zdroj: Instagram/Kristina.tormova | Foto: Instagram/Kristina.tormova, Barborabaluchovaofficial