Nejednému fanúšikovi herečky Kristíny Tormovej padla sánka po zistení, že príchod synčeka na svet pred verejnosťou skrývala celé dva týždne. Krátko po ohlásení radostnej novinky o narodení malého Alana sa ale dozvedáme ďalšie nečakané detaily.

Samotný pôrod dokáže tehotnú ženu vyčerpať natoľko, že je rada, keď to má už celé konečne za sebou a v náručí si podrží milovaného drobčeka. O to horšie to mamina znáša, pokiaľ sa jej k bolestivým kontrakciám pridruží aj nepríjemnosť, s akou vopred ani trošku nepočítala.

Kristína Tormová

Kristína Tormová zažila pred vstupom na pôrodnú sálu scenár ako z hororu, keď si nechtiac privodila otrasný úraz. ,,Ktorý de*il by si už len cestou na pôrod zad*bkal dverami do palca a odondil si z nechta na nohe? To už ktorý de*il by na chodbe medzi ženami s kontrakciami krvácal z nechta?” populárnu plavovlásku neopúšťal humor ani vo chvíli, kedy musela neznesiteľné pôrodné bolesti predýchavať súčasne so zranenou nohou.

Hviezda jojkárskeho seriálu Som Mama pripojila aj veľavravnú fotografiu nasnímanú tesne pred narodením synčeka, na ktorej sa vyníma obviazaná noha s ošetreným palcom. Je doslova nepredstaviteľné, ako sa asi cíti žena, ktorá ešte počas pôrodu musí zápasiť s náhlym zranením na tele.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Tormová porod

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova