Tori Spelling, herečka známa predovšetkým zo seriálu Beverly Hills 902 10 a obeť nepodarených plastických operácii, sa zmenila na nepoznanie!

Herečka Tori Spelling bola v čase najväčšej slávy seriálu Beverly Hills 902 10 mladá, krásna a bezstarostná žena. Za zadkom mala známeho ocka, televízneho producenta Aarona Spellinga, ktorý jej s kariérou významne dopomohol a seriál, do ktorého ju obsadil, znamenal začiatok i koniec herečkinej kariéry. Aj keď si síce zahrala v mnohých filmoch či televíznych snímkach, veľkú dieru do sveta filmografie neurobila. Málokto vie, že blondínka je aj autorkou kníh, ktoré však rovnako nemali u fanúšikov veľký ohlas. Na krst jej šiestej publikácie prišiel len jediný fanúšik.

#BeverlyHills90210

A post shared by Beverly Hills 90210 Fanpage (@_beverly_hills_90210) on

 

Kedže Tori bola a stále je matkou v domácnosti, ktorá sa stará o štyri deti, svoju krásu sa snažila prinavrátiť práve plastickými operáciami. Tie sa však správnemu účelu akosi vyhli a herečku postupne úplne zdeformovali. K dokonalosti jej nepridali ani nevery druhého manžela, herca Deana McDermotta, s ktorým má všetky štyri deti. Dean sa však po čase k manželke vrátil a Tori mu, samozrejme, odpustila. Nedávno hviezdička pridala na svoj Instagram fotky, kde jej to naozaj pristane a konečne vyzerá spokojná a šťastná.

 

Me and my eldest babes having dinner… #lovefest2016 #BabesAreTheBest #Monkey #Buggy #StellaDIYRiceBaby

A post shared by Tori Spelling (@torispelling) on

 

 

 

 

 

 

 

10417569_10152599161209195_8253443746217627697_n

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.