Šoubiznisové lásky či partnerstvá bývajú častokrát plné afér, rozchodov či škandálov. Nájdu sa však medzi nimi aj také, ktoré naopak neustále prekvitajú. Jedným z nich je aj manželstvo supermodelky Victoria’s Secret Gisele Bündchen (36) so známym se*y hráčom amerického futbalu Tomom Bradym (39).

Najžiadanejšia modelka sveta, krásna Gisele Bündchen, má zrejme toho najromantickejšieho manžela v celom šoubiznise. Slávny párik sa môže pýšiť dvomi deťmi, štvorročnou dcérkou Vivian Lake a sedemročným chlapčekom Benjaminom. Tom na nedávnej tlačovej konferencii otvorene vyznal svojej manželke lásku so slovami: ,,Dostal som požehnanie, že som JU mohol nájsť. Úžasná žena, úžasná partnerka! Ona jednoducho dokáže všetko,” povedal Brady hŕstke novinárov. Okrem toho priznal, že pravidelne musí nosiť náramok, ktorý dostal od Gisele pre šťastie. ,,Je skutočne šťastná, keď ho nosím, pretože nemá rada, keď ma niekto bije.” Pravdepodobne tým mal na mysli bitky počas zápasov. :) Tak dámy, čo poviete, nie je na zjedenie? :)

Gisele Bündchen a Tom Brady

O jeho vrúcnej láske k rodine hovoria aj samotné fotografie

Dcérka Vivian Lake (4)

Syn Benjamin (7)

Zdroj: Instyle.com | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)