Bella Hadid, známa to firma a supermodelka, ktorá je vo svete modelingu mimoriadne uznávaná, má vskutku netradičný koníček. Predtým, než vstúpila do vôd modelingu, sa venovala príjemnejšej činnosti, ktorá sa stala zároveň jej najväčšou vášňou.

Jedna z najpopulárnejších modeliek súčasnosti v minulosti absolútne prepadla jazde na koni. Možno vás to prekvapí, no obľúbená tvár módnych domov sa mala v roku 2016 dokonca zúčastniť Olympijských hier, no svojho sna sa bola nútená vzdať. Bella totiž dostala boreliózu, ktorá ju od krásnych koní na určitý čas absolútne odstavila. Pred pár dňami sa však úspešná modelka opäť vrátila k tomu, čo ju najviac napĺňa a svoje pocity zdieľala aj na Instagrame.

“Dnes ,,zničím” toto krásne dievčatko!!!! Moja jediná a najväčšia vášeň budú vždy kone a teraz som späť s mojím srdcom naplneným láskou a takým šťastím,” vyznala sa krásna Bella na Instagrame. Žeby sa modelka rozhodla vystriedať svoju profesiu? Nuž, nechajme sa prekvapiť! :)

 

Foto: Instagram, star24.tv

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.