Život, ľudia, trendy… Všetko sa postupom času mení, tak prečo nevykročiť do roka 2018 ako úplne nová žena? Správny účes s vami dokáže urobiť zázraky a zo šedej myšky sa razom môže stať sebavedomá žena. Neváhajte a nebojte sa skúsiť niečo nové, predsa len žijeme len raz. Tentokrát sme si pre vás prichystali tie najhorúcejšie vlasové trendy pre súčasný rok, ktoré budú v nasledujúcich mesiacoch viac než IN!

Ak chcete tento rok patriť k ženám s tými najlepšími vlasmi, určite vyskúšajte ofinu, a to hneď v rôznych formách, či už do boku, rovnú alebo kučeravú. Pokiaľ máte prírodne vlnité vlasy, ste v suchu a nemusíte so svojimi kaderami robiť absolútne nič a budete viac trendy, ako zrejme predpokladáte.

Dokonca ani jemné vlny vo vlasoch nevyšli z módy a v zozname TOP účesov sa stále držia na popredných priečkach. Tohtoročné prvenstvo však nezískava nik iný ako legendárny ,,BOB”, avšak pozor, musí byť zásadne kučeravý! Dosť už bolo rečí, pozrite si náš rebríček a posúďte samé, ktorý účes či strih padol do oka vám! :)

Toto sú naj účesy pre rok 2018

Zdroj: Instagram, pexels.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som otvorená novým možnostiam, rada píšem a naozaj ma to baví. Milujem hudbu, módu, cestovanie, tanec, a spánok :D Rada objavujem nové veci a nebaví ma stereotyp. Milujem všetko, čo sa týka Španielska a raz sa tam dúfam odsťahujem :D Dúfam, že sa Vám budú moje články páčiť :)