Tam, kde je Števo Martinovič, tam je sranda! Slovenský herec pridáva na svoj instagramový účet rôzne žartovné príspevky každú chvíľu. Neváha napodobňovať známe celebrity, ale i vymýšľať vlastné príbehy. Tentokrát však nejde o žiadne zosmiešnenie, ale kompliment pre slovenskú speváčku Katarínu Knechtovú v jeho svojskom žartovnom podaní.

Očividne si nedávna fotka porotkyne Superstar získala sympatie komika natoľko, že sa rozhodol o netradičné vzdanie úcty 37-ročnej Slovenke. Števo totiž urobil vlastný čiernobiely záber, ako leží iba v plavkách na okraji bazéna a pózuje rovnako ako čiernovlasá umelkyňa. K tomu pridal popis: „Dnes som to dal na moju obľúbenú Katarínu Knechtovú,“ pričom pridal hashtag #najdi5rozdielov.

Ľudia neváhali a hashtag zobrali doslova. Na vtipný záber tak začali okamžite reagovať slovami: „Nevidím žiadny rozdiel :D“ alebo „Katka má čo robiť, aby ťa dorástla… myslím ochlpenie. Ale inak ste ako odraz v zrkadle,“ napísala jedna z fanúšičiek. Ako vždy, herec aj tentoraz ukázal, že má obrovský zmysel pre humor, a preto ho diváci milujú!

Števove dielo nájdete >>>TU<<<

stevo martinovic knechtova v plavkach

knechtova v plavkach martinovic

Zdroj|Foto: Instagram