Hudobníci vystupujúci pod originálnym názvom S hudbou vesmírnou patria jednoznačne medzi najkreatívnejšie osoby, ktoré máme na pôde slovenskej pop music. Aktuálne sa Dominika, Sorizzo a Marek môžu pochváliť opäť raz vydarenou novinkou Hľadám nabíjačku a kto sa v nej nenájde, asi nepatrí do dnešného sveta! :D

,,Kde som ju dala, veď som ju mala, pozná to každý, už jej niet. To nie je vtipné, keď sa mi vypne zase na chvíľu online svet,” takto znejú úvodné slová parádnej a chytľavej novinky skupiny, ktorá si hovorí S hudbou vesmírnou. Talentovaná trojka vtipne vykreslila jednu z najbežnejších životných situácií – stratu nabíjačky a jej nekonečné hľadanie po všetkých kútoch v byte či dome.

Daniel Sorizzo Kis, Marek Koleno a Dominika Morávková, ktorých môžete poznať aj ako moderátorov folklórnej šou Zem spieva, ku komickému textu natočili i tematický klip, pričom im k tomu všetkému stačil telefón.

S hudbou vesmirnou

Avšak mobil patril zrejme jednému z chlapov, keďže plavovláska si od toho svojho niekde zapotrošila spomínanú nabíjačku. Či ju napokon sympatická Dominika našla, si môžete pozrieť v najnovšom videu S hudbou vesmírnou, ktoré vás rozhodne pobaví!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Facebook/S hudbou vesmírnou