Obe na sebe tvrdo makajú a starajú sa o vizáž popredných slovenských celebrít. Kým jeden by si myslel, že sa ako konkurentky rešpektujú a udržujú dobré vzťahy, ukázalo sa, že opak je pravdou. Michaela Rujáková, známa pod značkou MISHELLBEAUTY, a Lucia Sládečková alias Lucid si totiž prednedávnom prostredníctvom Instagramu skočili do vlasov.

Dievčatá, ktoré sa denne starajú o vizáž známych slovenských krások, si verejne vymenili názory skrz make-up Dary Rolins. Speváčka sa totiž pred pár dňami zúčastnila krstu novej knihy dnes už bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej, kde zavítala s poriadne výrazným líčením od Lucid.

Československá diva, ktorá vždy pôsobí mimoriadne atraktívne a o dvadsať rokov mladšie, však bola tentokrát za vzhľad mnohými skritizovaná, a to aj napriek tomu, že sa o ňu postarala jedna z našich popredných vizážistiek. Na margo Darinho netypického looku sa ale vyjadrila i kompetentná dáma z beauty brandže, ktorej sa taktiež vôbec nepozdával.

,,Tento make-up bola najhoršia voľba, akú mohla Lucid Style zvoliť. Čiernej oči našej Darinke pridali na veku, vyzerá inak mladšie bez makeupu ako s týmtu MUA,” svoj názor na rovinu napísala Michaela Rujáková, podľa ktorej mala jej kolegyňa “čierne čudo” vynechať a obočie zbytočne nezvýrazňovať. Okrem toho ešte dodala, že si 46-ročná speváčka zaslúži luxusný MUA od niekoho, kto to vie, čím zrejme zaťala priamo do živého.

Reakcia tak na seba nenechala dlho čakať a o slovo sa prihlásila aj samotná blondínka. ,,Keď dostanem zadanie, líčim podľa neho, nie podľa vás. A neprajem si, aby si ma brali do huby. Ja makám a živím rodinu. Tá závisť nemá hraníc. KARMA,“ znie časť odkazu dotknutej Lucid, ktorý, samozrejme, neobišiel ani Mišku.

,,Stojím si stále za svojím názorom a nakoľko nám prišlo veľa správ s podobným názorom asi to tak vidia aj “neprofesionáli“. Čo sa týka vety – živím svoju rodinu – tak kto v tejto republike nie je živiteľom tej svojej rodiny, hm?,” na záver sa zamyslela čiernovláska, pričom celú prestrelku si môžete prečítať v priložených obrázkoch.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/michaelarujakova, lucidstyle_official, YouTube, Facebook/Mishellbeauty