Na Slovensku sa to len tak hemží krásnymi speváčkami, ktoré by sa pokojne uživili aj ako modelky. Jednou z nich je bezpochyby Veronika Strapková, čo dokáazala i na nedávnom galavečeri v Slovenskej filharmónii. Muži na nej mohli oči nechať a hlavne na jednom intímnom mieste.

Veronika Strapková, ktorá sa po svojej účasti v šou Hlas Československa zaradila k úspešným speváčkam, sa pred pár dňami stala súčasťou programu galavečera organizovaného jedným slovenským časopisom. Brunetka s exotickým vzhľadom si pri tejto príležitosti zvolila jedny z najrajcovnejších spoločenských šiat, aké sme kedy videli.

Veronika Strapková

Keďže má Veronika postavičku ako lusk, môže si na seba obliecť naozaj hocičo. Po tom, ako sa vo filharmónii zjavila v poriadne se*y červených šatách, musela z nej všetkým prítomným určite spadnúť sánka. Zvlášť mužom, ktorých dráždila vykúkajúcim rozkrokom. Kto by to bol do 28-ročnej krásky povedal, že vie byť aj takáto odvážne mršná dračica!

Veronika Strapková

Speváčka si zapózovala aj so svojimi kolegami Máriou Čírovou a Majkom Spiritom, ktorí sú krstnými rodičmi jej nového albumu Puzzle. Ale im to spolu pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Strapková

Zdroj/Foto: Instagram/veronikastrapkova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.