Na Slovensku sa to len tak hemží krásnymi speváčkami, ktoré by sa pokojne uživili aj ako modelky. Jednou z nich je bezpochyby Veronika Strapková, čo dokáazala i na nedávnom galavečeri v Slovenskej filharmónii. Muži na nej mohli oči nechať a hlavne na jednom intímnom mieste.

Veronika Strapková, ktorá sa po svojej účasti v šou Hlas Československa zaradila k úspešným speváčkam, sa pred pár dňami stala súčasťou programu galavečera organizovaného jedným slovenským časopisom. Brunetka s exotickým vzhľadom si pri tejto príležitosti zvolila jedny z najrajcovnejších spoločenských šiat, aké sme kedy videli.

Veronika Strapková

Keďže má Veronika postavičku ako lusk, môže si na seba obliecť naozaj hocičo. Po tom, ako sa vo filharmónii zjavila v poriadne se*y červených šatách, musela z nej všetkým prítomným určite spadnúť sánka. Zvlášť mužom, ktorých dráždila vykúkajúcim rozkrokom. Kto by to bol do 28-ročnej krásky povedal, že vie byť aj takáto odvážne mršná dračica!

Veronika Strapková

Speváčka si zapózovala aj so svojimi kolegami Máriou Čírovou a Majkom Spiritom, ktorí sú krstnými rodičmi jej nového albumu Puzzle. Ale im to spolu pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Veronika Strapková

Zdroj/Foto: Instagram/veronikastrapkova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)