Kedysi sa pravidelne objavovala na televíznych obrazovkách a zdobila titulky novín a časopisov. Počas dlhých rokov slávy si Nora Mojsejová stihla nadobudnúť silnú fanúšikovskú základňu, ktorá jej zachováva priazeň i dnes, kedy si vychutnáva pokojný život na dôchodku. Nikto by tak nečakal, že sa z čista jasna bývalá hviezda z Pereša stane súčasťou hudobnej spolupráce!

Meno Nora Mojsejová či Nora Kabrheľová sa už na verejnosti spájalo takmer so všetkým, čím mohlo – od televíznych šou cez vzťahové záležitosti až po prešľapy, ústiace väzením. Napriek tomu bývalú televíznu hviezdu miluje množstvo ľudí, ktorí sa dodnes bavia na jej úprimných hláškach, obohatených vulgarizmami.

Do skupiny brunetkiných fanúšikov patrí aj mladý kontroverzný YouTuber a make-up artista Adam, vystupujúci pod prezývkou Slaytiiina. Práve jemu 62-ročná východniarka prikývka na jedinečnú spoluprácu, pričom názov obrovského hubobného prekvapenia bol inšpirovaný Norinou legendárnou hláškou Nedajte sa o*bať.

,,OMGGGG. Konečne je ten deň tu! Môj nový song v kolaborácii s Norou Mojsejovou “NEDAJTE SA O*EB*Ť” je online. Celý song nájdete na YouTube. Po dlhých týždňoch skrývania tohto projektu aj pred najbližšími kamarátmi konečne môžme odštartovať SLAYxNORA,“ napísal na svoj Instagram nadšený Adam, ktorý upozornil, že ide len o začiatok niečoho – zrejme veľkého. Jeho duet s Norikou je naozaj poriadne originálny, no pre konzervatívnejšie publikum určený rozhodne nie je. Dvojica dokonca spolu natočila i videoklip!

Video ku skladbe Nedajte sa o*eb*ať si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/slaytiiina, nora_kabrhelova