Aktuálne žije hlavné mesto Slovenska módou, nakoľko sa tento týždeň koná v Bratislave už 12. ročník Bratislavských módnych dní. Najväčšiu pozornosť na seba zhrabla ako inak kontroverzná blogerka Alex Wortex, ktorá na prestížnu fashion udalosť zavítala nahá s mŕtvou chobotnicou v rozkroku. Oči prítomných ale určite neobišli ani rapera Majselfa s jeho pôvabnou manželkou Julkou!

Majself, vlastným menom Michal Švehla, sa svojím súkromím rozhodne netají, ba práve naopak – lásku ku rodine hrdo vystavuje na obdiv. Manželke, s ktorou spoločne vychovávajú synčeka Nikolasa, raper dokonca venoval celý album nazvaný Romeo a Julia, pričom vypočuť si na ňom môžete samé nádherné spovede a vyznania smerované k jeho milovanej.

Majself rodina

Dvojica sa ruka v ruke ukázala aj na prebiehajúcich Bratislavských módnych dňoch, kde si obľúbený hudobník vyskúšal rolu modela, keď na móle predviedol extravagantný oblek s leopardím vzorom z dielne talentovaného návrhára Jozefa Grondžáka.

Majself

Nemenej výstredná však v slávnostný večer bola aj fešákova polovička Julka, ktorá zažiarila v dlhých pohodlných, avšak poriadne se*y šatách s hlbokým výstrihom a rázporkom, siahajúcim až k rozkroku. Mladý párik, ktorý aj po rokoch spolužitia neustále vyžaruje obrovskú lásku, tak na BMD pôsobil naozaj dokonale!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/majself_neptun, juliasvehlovamakeupart