Svetoznáma modelka a herečka Cara Delevingne je povestná svojimi výstrelkami v obliekaní či zvláštnymi ksichtíkmi”, ktoré vytvára doslova na počkanie. Na prehliadku jarnej kolekcie 2016, značky Chanel, prišla s naozaj netradičným spoločníkom. Garde jej robil psík Leo, ktorý mal dokonca tú česť sedieť s ňou v prvom rade. Menili by ste s ním?

Zvieratá už majú svoj vlastný Instagram, kolekcie oblečenia, veľký počet fanúšikov, no Cara so svojím psíkom Leom možno začala novú éru. Kým vy zoberiete štvornohého miláčika na prechádzku do obchodu alebo na výlet, Cara sa obliekla celá do Chanelu a Leo vyvenčila naozaj svojsky. Stal sa jej netradičným, ale zato originálnym doprovodom na prestížnej fashion show. Celý čas jej spokojne sedel na kolenách a žuval svoju nafukovaciu hračku. Veríme, že si prehliadku teda užil a ak nie, my si to s ním nabudúce radi vymeníme. :)

Okrem Lea pútali na prehliadke pozornosť hlavne Kendall Jenner, Gigi Hadid a jej sestra Bella, ktoré spolu prvýkrát kráčali pre túto svetovú značku.

Walk in the park/dog/cat walk @chanelofficial

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

❤️🐶❤️

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne) on

Untitled 3

Foto: Instagram, alphacoders