Pre väčšinu dievčat alfa a omega ich snov a túžob. Deň, ktorý patrí iba im a kedy sa zastaví svet. Sú najkrajšie a konečne presne vedia, čo si oblečú. Dokonca viac ako polovica budúcich neviest sa vydáva len kvôli tomu, aby si mohli vziať svadobné šaty. Možno sa zopár takých nájde aj v našom rebríčku, poďme sa teda pozrieť, ktoré sú tie najkrajšie celebritné nevesty.

 

Audrey Hepburn

Túto kultovú herečku a módnu ikonu snáď nemusíme predstavovať. Jej podobizeň z filmu ,,Raňajky u Tiffaniho“ visí minimálne v každom treťom šatníku a na zadnom obale mobilu priemernej študentky milujúcej módu. Audrey sa prvýkrát vydávala v roku 1954. Šaty navrhnuté Pierrom Balmainom zdobila čelenka z bielych ruží.

Audrey Hepburn
Elizabeth Taylor

 

Svojho prvého manžela, hoteliéra Conrada Hiltona, si vzala v roku 1950. Elizabeth sa zverila do rúk Helen Rose, ktorá neskôr navrhla svadobné šaty aj pre Grace Kelly.

elizabeth taylor

Kate Moss

A sme v nedávnej minulosti. Konkrétne v roku 2011, kedy si Kate Moss brala Jamieho Hinca. Róbu navrhoval jej blízky priateľ Galliano.

kate moss

Olivia Palermo

Po viac ako šiestich rokoch vzťahu sa Olivia rozhodla vziať si Johannesa Huebla. Od začiatku nechcela honosnú svadbu, obrad sa konal v malej kaplnke na okraji New Yorku. Na šatách ale nešetrila, tie spolu s ostatnými doplnkami pochádzali od Caroliny Herrery.

olivia palermo

Poppy Delevigne

A máme to tu. Poppy sa vydávala rovno dvakrát, no vždy za toho istého. Vraj to všetko chcela zažiť ešte raz. Staršia sestra slávnej modelky Cary sa najprv vydala v máji 2014 v londýnskom kostole sv. Pavla. Na tradičný obrad zvolila šaty značky Chanel. Druhý obrad prebehol v Maroku, kde si obliekla farebnejší model Emilio Pucci.

poppy delevigne

poppy 2

Nicky Hilton

Nicky a bankár James Rothschild sa vzali v Kensingtonskom paláci. Hilton nenechala nič na náhodu a stavila na istotu. Šaty od Valentina a topánky od Louboutina.

niky hilton

Kim Kardashian

Mysleli ste si, že by sme mohli zabudnúť na Kim? Kim Kardashian a Kanye West sa vzali v Taliansku a ich svadbu sledovali milióny fanúšikov. Model od Givenchy Haute Couture zverejnila Kim aj na svojom Instagrame, snáď jej to neprinesie smolu. :)

kim kardashian

Vojvodkyňa Kate

Bezpochyby svadba 21. storočia. V priamom prenose ju sledovali diváci v 37. krajinách sveta. Do poslednej chvíle sme netušili, aké šaty si Kate oblečie. Nakoniec vystúpila z kráľovského koča v modeli od Sarah Burton z módneho domu Alexandra McQueena.

kate a william

kate a william 2

Foto: Tumblr, Pinterest, Instagram