O svadbe Patrika Vrbovského a Jasminy Alagič sa toho už povedalo viac než treba. Všetkými médiami z Čiech i Slovenska prebehla hŕstka informácií, avšak predsa len sa nájde pár zaujímavostí, o ktorých ste doteraz zrejme vôbec nevedeli.

 

1. Kvety

Príprava svadobnej oslavy neodmysliteľne zahŕňa aj lupene ruží či iné dekorácie spojené s kvetmi. Na honosnom zámku v Pezinku sa tak dňa 18. mája minulo približne 1 300 ruží, čo je problém si vôbec predstaviť, nie tak ešte zohnať, nemyslíte?

2. Sviečky

Ďalšou zaujímavou cifrou je počet sviečok využitých na tú správnu atmosféru v sále. Hostia Jasminy a Patrika totiž tešil pohľad z plamienkov až 300 sviečok rozmiestnených v priestoroch zrekonštruovaného zámku.

3. Červený koberec

Ak sledujete danú tému, určite vás zaujali fotografie z obradu čerstvých svadobčanov. Pravdou je, že na romantický moment sa minulo viac ako 50 metrov koberca slúžiaceho na dojem ako z filmu vo chvíli, keď po ňom Alagič kráčala v svadobných šatách.

4. Zákusky pre hostí

Honosná oslava plná exkluzívnych hostí zahŕňala aj poriadnu dávku občerstvenia a hviezdny catering. Na ten si posvietila cukrárka Lucia Gulišová, ktorá na významnú hostinu pripravila viac ako 1 000 koláčikov a čokoládovú tortu presne podľa moderátorkiných prianí.

5. Svadobné dary

Na žiadosť budúcich novomanželov Vrbovských dostali hostia prísny zákaz doniesť akékoľvek predmetné dary. Miesto toho sumu, ktorú by inak investovali do maličkostí, odoslali na pomoc pre deti s autizmom v centre Drahuškovo.

6. Výber miesta konania

Exkluzívny zámok Šimak v Pezinku sa pod túto udalosť podpísal čistou náhodou. Manželia Vrbovskí totiž dlhú dobu netušili, kde si povedia svoje áno, avšak odmietali rezerváciu opozeraných priestorov. Finálne miesto im nakoniec krátko pred svadbou odporučil ex-manžel Jasmininej manažérky Gabriely Drobovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

7. Dátum svadby

Termín svadobného dňa si dvojica držala v tajnosti do absolútneho konca. Pravdou ale je, že si Rytmus a Alagič mali vymeniť obrúčky až v septembri 2019 – tieto plány skomplikovalo zistenie o tehotenstve budúcej nevesty. A tak sa obrad uponáhľal o 4 mesiace skôr.

Zdroj: Tvfahion.eu | Foto: Instagram