Každá z vás občas potrebuje ,,vypnúť”, relaxovať a iba tak sa zababušiť do deky pred televízorom alebo notebookom s vínom v ruke. Ak ste už dopozerali finálnu časť poslednej série svojho obľúbeného seriálu a neviete do čoho ,,pichnúť”, ponúkame vám 10 výborných variant, ktoré skutočne stoja za pozretie každej žene. Niektoré vás zaujmú módnymi outfitmi, iné vtipom a rozhovormi o vzťahoch a pri ostatných jednoducho vypnete a vyčistíte si hlavu. Tak hor sa na to!

 

10. Dve baby na mizine (2 Broke Girls)

Sitcom, ktorý si aj na Slovensku získava čoraz väčší počet priaznivcov. Dej sleduje príbeh Max, večne neúspešnej servírky/pekárky a Caroline, dievča z bohatej rodiny, ktoré príde o všetky peniaze. Dievčatá pracujú ako čašníčky v zapadnutej časti New Yorku a stále veria vo svoj sen o vlastnom biznise, na ktorý si šetria počas celého seriálu. Vhodné pre tie z vás, ktoré majú rady vtipné a dvojzmyselné dialógy.

untitled-1

9. Roztomilé mrchy (Pretty Little Liars)

Mladým a pekným dievčatám by ste nemali veriť, pretože nikdy neviete, čo skrývajú. Seriál, ktorého pointou je práve táto myšlienka, je plný napätia a nenechá vás dýchať. Aj keď je síce primárne určený ,,teen” dievčatám, zaiste zaujme od prvého dielu viaceré vekové kategórie. Dej sleduje štyri študentky potom, čo ich ,,vodkyňa” Alison zmizne a neskôr sa ukáže, že je mŕtva. O rok neskôr začnú dostávať záhadné správy od ,,A”, ktorá pozná ich skryté tajomstvá. O koho ide?

untitled-2

8. Čarodejnice  (Charmed)

Staré, ale dobré! Milujete kúzla a magický svet? Sympatické sestry Halliwellové, ktoré sú čarodejnice, budete v tom prípade zbožňovať! Aj keď sa už momentálne nenatáčajú nové časti nezúfajte, dostupných je až osem sérií, ktoré si doslova zamilujete.

untitled-3

7. Doktorka Zoe (Hart of Dixie)

Krásna doktorka Zoe Hartová (Rachel Bilson) odchádza pod nátlakom vykonávať ročnú prax z veľkomesta do malého mestečka. Onedlho sa však ponára do miestneho života a stane sa jeho neoddeliteľnou súčasťou.

untitled-4

6. Škaredá Betty (Ugly Betty)

Šikovná, no nie až tak príťažlivá, taká je Betty, ktorá získa miesto asistentky v najväčšom módnom časopise. Ak máte rady ženy, ktoré sa nevzdávajú, makajú na sebe a snažia sa zapadnúť, seriál je stvorený priamo pre vás.

untitled-8

5. Gossip girl

Ak neznášate ohováranie a intrigy, ,,gossipkám” sa radšej oblúkom vyhnite. Sú plné fámov, ohováračiek a klamstiev v najvyšších kruhoch smotánky v New Yorku. V seriáli, ktorý vystrelil herečku Blake Lively na vrchol Hollywoodu, nechýbajú ani top outfity a najvychytenejšie módne značky. Štýl Sereny a Blair budete jednoducho milovať. Tajomná ,,gossip girl” všetko dopodrobna sleduje a rozširuje ohováranie medzi priateľmi. Kto to však je? Hádanku rozlúštite až v záverečnej časti!

untitled-9

4. Orange Is the New Black

Niečo nové a úplne odlišné ako ostatné seriály pre ženy. Seriál je založený na memoároch. V hlavnom centre diania je mladá Piper, ktorá sa dostáva do federálneho väzenia až 10 rokov potom, čo spáchala zločin. Je vytrhnutá zo svojho úplne odlišného života a vo väzení sa stretáva so svojou niekdajšou partnerkou. Seriál sleduje aj príbehy ostatných žien a nechýba mu vtip, nadhľad, avšak rozoberá aj vážne témy.

untitled-11

3. Ženy z rodu Gilmorovcov (Gilmore Girls)

Vzťah medzi Rory a Lorelai je snom snáď každej matky a dcéry. Skvelý seriál, ktorý sleduje ich životy, ale aj osudy originálnych obyvateľov mestečka Stars Hollow, patrí medzi najobľúbenejšie ženské slaďáky, na ktoré sa hodiny dokážu pozerať aj chlapi. :) Dámy, pripravte si kávu, pretože sa chystajú nové časti!

untitled-12

2. Zúfalé manželky (Desperate Housewives)

Ulica, kde žijú hlavné hrdinky, sa zdá byť úplne normálnym predmestím, až kým si Mary Alice Younge nevpáli guľku do hlavy. Práve ona bude rozprávať príbeh, vďaka ktorému sa dostanete do tajomstiev každého domu, čo z neho robí aj seriál plný napätia. Každý z nás totiž niečo skrýva. :)

untitled-13

1. Se* v meste (Se* and the city)

Nenahraditeľnou jednotkou medzi ženskými seriálmi nemôže byť nič iné, ako kultový Se* v meste. Má všetko, čo by mohlo zaujímať každú ženu. Módu, vzťahy, se*, priateľstvo, kontroverzné témy a hlavne pána Božského!

untitled-14

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)