Aj vy patríte k tým nežným kráskam, ktoré si okrem romantiky občas pozrú aj poriadnu kriminálku? Ak by ste si na to nenašli už žiadny iný dôvod, pozerať sa ich oplatí aspoň kvôli tým fešákom, ktorí v nich hrajú. Prednedávnom sme vám predstavili prvú desiatku charizmatických a príťažlivých vyšetrovateľov a dnes vám prinášame druhú polovicu. A že sa je na čo tešiť!

Či už hľadáte princa na bielom koni alebo nenapraviteľného zlého chlapca, muži zákona so šibalským pohľadom a zmyslom pre spravodlivosť vám dokážu vždy rozbúchať srdce. Minimálne my v redakcii by sme si jednoznačne nechali povedať od nejedného z týchto fešákov. Škoda len, že v tomto prípade zjavne ostane iba pri našich predstavách a snoch. :) Ale snívať s nami môžete aj vy! Poďte si pozrieť se*y vyšetrovateľov, ktorí vás odzbroja svojím šarmom a nekonečnou charizmou.

10. Owain Yeoman alias Wayne Rigsby (Mentalista)

Agent Rigsby, ktorý si začal so svojou príťažlivou kolegyňou, na ktorej mieste chceli byť mnohé ženy. Nie preto, že by chceli vyšetrovať vraždy, ale preto, že si klofla svojho charizmatického kolegu.

9. Scott Caan alias Danny Williams (Hawai 5.0)

Danny a Steve tvoria jednoducho se*y dvojku. Hoci má Scott o niečo sivšiu bradu ako kedysi, stále je na zjedenie.

8. Hill Harper alias Sheldon Hawkes (CSI: New York)

Možno vám meno ani postava nič nehovorí, no fotka napovie. Čokoládový chlapík vyzerá skvele v obleku aj obyčajnom tričku. Má úžasný úsmev a ten pohľad…

7. Danny Pino alias Scotty Valens (Odložený prípad)

Kto by si nepamätal Scottyho, sympatického kolegu detektívky Rushovej? Prebúdzal dávno zabudnuté prípady a jeho sladký úsmev nás doslova roztápal. Aj keď má dnes o pár rokov viac, stále je neskutočný fešák.

6. George Eads alias Nick Stokes (CSI: Las Vegas)

Nick patrí medzi tých hrdinských vyšetrovateľov, ktorí sa hodia aj pred guľku (v nepriestreľnej veste, samozrejme). A ten jeho stowattový úsmev… Aj keď na ňom už vidno nejaký ten rok navyše, my by sme si rozhodne dali povedať.

george

5. Simon Barker alias Patrick Jane (Mentalista)

Ak by bol Simon aj v skutočnosti mentalista, hneď by pochopil, že na ňom môžeme všetky oči nechať. Niekedy otravnému Janovi podľahla aj jeho kolegyňa Lisbonová.

4. Alex O´Loughlin alias Steve MacGerret (Hawai 5.0)

Kolegu tohto fešáka s krásnym úsmevom, ktorý by sa zaiste nestratil ani ako model, sme vám predstavili už vyššie. Veď tie oči, úsmev a to telo!

alex

3. Mark Harmon alias Leroy Jethro Gibbs (NCIS)

Mark už síce má svoje roky, ale aj se*epíl a charizmu, čo z neho vyžarujú. Aj napriek tomu, že by mnohým z nás mohol byť otcom či dedom, nejedna by podľahla jeho šarmu. A keby sa aj na nás pozrel tým prísnym ,,gibsovským“ pohľadom. Ach jááj.

mark

2. Michael Weatherly alias Anthony DiNozzo (NCIS)

Casanova DiNozzo, ktorý sa otáčal snáď za každou peknou sukňou a myslel si, že je neodolateľný. Nuž, povedzme si úprimne – my by sme mu neodolali.

https://www.instagram.com/p/3yiAB7x-AA/?taken-by=michaelmweatherly

1. David Boreanaz alias Seelay Booth (Kosti)

Úžasný agent Booth z FBI uzatvára našu 20-ku se*y vyšetrovateľov. Šarmantný silný chlap s hollywoodskym úsmevom, prenikavým pohľadom. Hneď by sme si ho vzali domov.

booth

Foto: Instagram, Twitter, Pinterest, alexoloughlinintensestudy.wordpress.com, images7.alphacoders.com