Kým priemerný Slovák pracuje na jeden byt zakúpený na hypotéku približne 30 rokov, niektoré hviezdy súčasnej hudobnej scény podobný problém nepoznajú. Ich priemerný ročný zárobok je totiž hneď niekoľko miliónov dolárov! Viete, kto patrí medzi top 10 zarábajúcich hudobníkov?

Možno budete prekvapené, no mená ako Justin Bieber, Beyonce, Ed Sheeran či Adele tentokrát top desiatku obišli. Predpokladáme, že vás niektoré mená skutočne zaskočia, no väčšina neprekvapí. Kráľovnou hudobného showbiznisu sa stala Katy Perry, ktorá v uplynulom roku vystúpila v rámci ,,Prismatic tour” na viac ako 100 koncertoch vrátane Bratislavy. V rebríčku sa umiestnili aj legendárni páni z The Eagles či momentálne ,,pauzujúci” One Direction.

Lady Gaga- 59 mil. $

1

Fleetwood Mac- 59.5 mil. $

2

Diddy- 60 mil. $

3

Justin Timberlake- 63.5 mil. $

4

Calvin Harris- 66 mil. $

5

The Eagles- 73.5 mil. $

6

Taylor Swift- 80 mil. $

7

Garth Brooks- 90 mil. $

8

One Direction- 130 mil. $

9

Katy Perry- 135 mil. $

10

Foto: Pinterest

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)