Aj keď sa v seriáloch a filmoch na seba usmievali a pôsobili ako dokonalí parťáci, v ich súkromnom živote sa príliš v láske nemajú. Skôr naopak. Väčšinou je to tak práve vďaka ich spoločnej práci, v ktorej vznikali aj ich spory. Nie nadarmo mnohí tvrdia, že v Hollywoode skutočné priateľstvá neexistujú. Tieto dvojice sú toho jasným dôkazom.

 

1.Jerome Flynn & Lena Headey

Herci z úspešnej série ,,Game Of Thrones“ sa v súkromnom živote nerozprávajú, a dokonca odmietajú spolupracovať. Hoci hrajú v jednom seriáli, v rovnakej snímke ich neuvidíme.

2. Lauren Graham & Scott Patterson

 

Hrali spolu v seriáli Ženy z rodu Gilmorovcov a na obrazovkách to medzi nimi poriadne iskrilo – v dobrom slova zmysle. V súkromí je to skôr naopak. Hoci medzi nimi žiadne vážne spory nie sú, nemajú k sebe blízko. Lena Headey sa vyjadrila, že vzťah medzi nimi nie je ani kamarátsky.

3. Claire Danes & Leonardo DiCaprio

leonardo dicaprio

Vo filme Rómeo a Júlia z roku 1996 za spoločnú lásku doslova zomreli, no práve pri natáčaní filmu vznikali medzi hercami nezhody. Odvtedy sa príliš v láske nemajú.

4. Sarah Jessica Parker & Kim Catrall

sex and the city

Dievčatá boli v seriáli S*x v meste najlepšie kamarátky, spolu so seriálovou Mirandou a Charlotte. O to viac sa nám zdá priam neuveriteľné, že k sebe majú v skutočnosti ďaleko. Darmo, sú to herečky. Kim vraj na Jessicu žiarlila kvôli honoráru a nevedela sa stotožniť s tým, že S.J.P. zarába viac ako ostatné predstaviteľky. Nenávisť medzi nimi ale v žiadnom prípade nie je. Obidve sa k sebe správajú ako dámy a rešpektujú sa.

5. Shannen Doherty & Allisa Milano

Milano a Doherty mali v zákulisí natáčania seriálu Čarodejnice niekoľko konfliktov. Trávili na pľaci veľa času a možno aj to sa pripísalo k podráždenosti, ktorá vyústila do rozporov. V súčasnosti vraj spolu herečky opäť komunikujú cez Twitter.

6. Mariah Carey & Nicki Minaj

 

Obe speváčky sa stretli ako porotkyne v šou American Idol. Mariah Carey sa o Nicki vyjadrila, že nevie spievať, a preto by nemala sedieť v porote speváckej súťaže.

7. Patrick Swayze & Jennifer Grey

Zamilovaná dvojica z Hriešneho tanca sa taktiež v súkromí príliš v láske nemala. Patrick sa zmienil, že počas natáčania bol z Jennifer dosť nervózny, pretože z pľacu odbiehala a strácali tak veľa času. Jednoducho, správala sa neprofesionálne.

8. Angelina Jolie & Johnny Depp

 

Dvojica spolu hrala hlavných hrdinov vo filme Turista z roku 2010. Angelina o Johnnym tvrdila, že sa pre rolu málo obetoval a nebol ochotný si kvôli filmu ostrihať ani vlasy. Johnny si zas myslí, že Jolie je príliš zahľadená do seba.

9. Teri Hatcher & Marcia Cross

Teri Hatcher si celkovo nebola s ostatnými ”Zúfalými manželkami” blízka. Eva Longoria ju nazvala samotárkou, najväčšie napätia bolo ale medzi Teri a Marciou Cross.

10. Stana Katic & Nathan Fillion

 

Vtierka Castle – tak sa u nás volá krimiserál, v ktorom si hlavných predstaviteľov zahrali herec Fillion a herečka Katic. Obaja sebou navzájom opovrhujú a mimo seriálových dialógov sa vraj ani nerozprávajú.

Foto: Instagram, Twitter | Zdroj: Elle.com