Ak nie ste ženou práve „rozkošného“ nižšieho vzrastu, určite nedokážete pochopiť, prečo všetkých vysokých mužov priťahujú práve tieto „mini-typy“. Nielen chlapi z ulice oproti, ale aj niektorí celebritní krásavci sa rozhodli zradiť všetky krásne ženy s dlhými nohami a svoj život zdieľajú s omnoho nižšími polovičkami. Ešte malé upozornenie: na všetkých fotkách majú dámy, samozrejme, obuté vysoké opätky! :)

 

1. Jason Momoa

Neskutočne hriešny „Khal Drogo“ zo známého seriálu Hra o tróny, tvorí od roku 2005 pár s herečkou Lisou Bonet. Práve ona bola jeho detskou „celebritnou“ láskou, do ktorej bol od svojich 8. rokov zamilovaný. Keď následne prerazil v Hollywoode, jednoducho sa spriatelil s jej priateľmi, nasadil „stalker-režim“ a dnes sú spolu už viac ako desať rokov.

Jason Momoa, Lisa Bonet

2. Karl Glusman

Karl, menej známy partner mladej herečky Zoe Kravitz, dcéry Lennyho Kravitza a Lisy Bonet (partnerka Jasona Momou), je rovnako ako jeho priateľka hercom, mohli ste ho vidieť v psychologickom seriáli Gypsy (2017) alebo v kontroverznej dráme Love (2015).

Karl Glusman, Zoe Kravitz

3. Jared Padalecki

Náš obľúbený Dean zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov si vzal za manželku svoju taktiež hereckú kolegyňu Genevieve Cortese. Stretli sa pri natáčaní seriálu Supernatural (Hrozba z temnoty), kde sa jeho pani manželka objavila len ako hosťujúca postava v jednej z častí a hneď z toho bola veľká láska.

Jared Padalecki, Genevieve Padalecki

4. Gregor Clegane

Určite si ešte pamätáte na hrôzostrašnú postavu obra alebo „The Mountain“ z ikonického seriálu Hra o tróny, kde jediné, čo mal na starosti, bolo ochraňovať Cercei a zabiť každého, kto sa k nej priblíži. Tak dovoľte, aby sme vám predstavili Gregora Clegana a jeho skutočne drobnú priateľku Kelsey Henson.

The mountain, Game of thrones, grgor Clegane

5. Dax Shepard

Takmer ideálny herecký pár spolu tvoria Dax Shepard a Kristen Bell, alias Veronica Mars. Obaja herci sú známi svojim veľmi „špeciálnym“ zmyslom pre humor, ktorý je natoľko špecifický, že svoje dve krásne dcéry pomenovali Lincoln Shepard a Delta Bell Shepard.

dax Shepard, Kristen Bell

6. Jacob Elordi

Vychádzajúca herecká hviezda a scenárista Jacob Elordi tvorí aktuálne pár s detskou hereckou hviezdou Joey King, ktorú si môžete pamätať z filmov, ako Ramona, Útok na biely dom (s Channingom Tatumom) alebo seriálu Fargo. Zahrali si spolu vo filme The Kissing Booth, podľa rovnomennej knihy od Beth Reekles.

Jacov Elordi, Joey King

7. Zdeno Chára

Do tohto zoznamu sme, samozrejme, museli zaradiť i niekoho z našich končín. 206-centimetrov vysoký hokejista z NHL Zdeno Chára sa nedávno na svojom Instagrame pochválil fotkou s manželkou Tatianou, s ktorou sú spolu viac ako desať rokov.

Zdeno Chára, manželka Tatiana

8. Josh Duhamel

Tento slávny hollywoodsky herec má 4-ročného syna Axla so speváčkou Fergie, s ktorou tvoril pár takmer trinásť rokov. V septembri minulého roku však ohlásili rozchod. Josh je výborným príkladom toho, že aj vysokým chlapom časom dôjde, o čo prichádzajú pri subtílnych ženách, z rozvodu s Fergie mu totiž údajne pomáhala dostať sa krásna, a hlavne vysoká mexická herečka Eiza Gonzalez.

Josh Duhamel, Fergie

9. Austin Butler

Dlhodobo jeden z najpevnejších a pravdepodobne najviac štýlových párikov v „mladom Hollywoode“ tvorí Austin Butler a Vanessa Hudgens. Austina ste mohli vidieť v seriáli inšpirovanom Se*om v meste, kde si zahral jednu z hlavných postáv, priateľa teenagerky Carrie Bradshaw. Seriál však nebol veľmi úspešný a jeho natáčanie skončilo druhou sériou.

Austin Butler, Vanessa Hudgens

10. Wladimir Klitschko

No a desiatku TOP vysokých mužov, ktorí „to majú radi nízke“, nám uzatvára ukrajinský bývalý profesionálny boxer, Wladimir Klitschko a jeho partnerka Hayden Panettiere. Táto blond herečka sa na tému ich výrazného výškového rozdielu vraj vyjadrila, že „ona vôbec nie je nízka, to on je akurát veľmi vysoký“. No posúďte samy, skoro sa ani nezmestil do fotky. :)

Wladimir Klitschko, Hayden Panettiere

Foto: Instagram