Obľúbené, nadčasové a trendy, také sú nestarnúce a stále príťažlivé jeansy. Kus oblečenia, ktorý pôvodne vznikol pre kalifornských zlatokopov ako pracovný odev, je dnes určený aj pre zlatokopov/ky v súčasnom slova zmysle. :) Zamysleli ste sa však už niekedy nad tým, na čo slúži to malé vrecko na boku riflí, ktoré je umiestnené nad väčším vreckom?

Tento menší štvorček bol v minulosti určený na odkladanie vreckových hodiniek! Dnes už síce stratil svoj účel, ale tento detail je stále súčasťou rifiel, ktorý možno stále čaká na svoje ďalšie využitie. Snáď sa aj vreckové hodinky stanú opäť ,,IN” a nám budú z malého vrecka vytŕčať tak, ako mužom v minulosti. :)

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.