,,Sodoma-Gomora, Cecilko!” Vdova, ktorá odlákala manžela od svojej vtedajšej ženy, sa nebráni ďalšiemu vzťahu a momentálne randí so ženatým otcom dvoch malých detí, ktorý je od nej o tridsaťdva rokov mladší! Zamotali ste sa? A čo, veď láska kvitne v každom veku – teda aspoň tak znie oficiálne ospravedlnenie pre tento typ vzťahov. 

Bulvárne denníky toho napíšu… Zaručené informácie zväčša oblúkom obchádzajú reálnu pravdu, avšak ak ich vyslovil ,,dôveryhodný zdroj”, musí na tom niečo byť, no nie? Dobre, dosť bolo žartov. Situácia je taká, že česká herečka Hana Gregorová, vdova po fenomenálnom umelcovi Radkovi Brzobohatom, si našla mladšieho priateľa. Dvojica spolu randí už nejaký čas a podľa ,,nemenovaného zdroja blízkeho herečke” sa jej priateľ Ondřej (31) plánuje rozviesť. A presne podľa toho istého ,,veľmi dobre informovaného zdroja” je z toho rodina mladého zajačika zdrvená.

Všetky špekulácie o netradičnom vzťahu nepriamo potvrdila aj samotná herečka, ktorá sa pre český Top Star vyjadrila nasledovne: „Keď má chlap o štyridsať rokov mladšiu ženu, tak ho všetci obdivujú a je to úžasné. A keď je to naopak, tak je to hrozné a každý sa nad tým pozastavuje. Myslím si, že ženy v mojom veku veľmi dobre rozumejú, o čom hovorím.“ Ako sa hovorí, čo sa v domácej kuchyni navarí, to sa tam aj zje. Tak zrelá a životom ostrieľaná žena určite vie, čo robí. Ibaže by nie… :)

1

hana

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)