Charizmatická speváčka sa niekoľko rokov pýšila dlhými vlasmi, no teraz zatúžila po zmene a nožničky zverila do rúk svojmu synovi Leovi. Tina sa s extravagantným účesom pochválila aj na sociálnej sieti.

Pôvabná interpretka je hrdou mamou dvoch detí — chlapčeka Lea a dcérky Tii Liliany, ktoré sú pre ňu najvzácnejším pokladom v jej živote. 37-ročná kráska učí ratolesti zodpovednosti a dôveruje im natoľko, že svoju korunu krásy zverila neplnoletému synovi.

tina

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martina sa už viac ako mesiac pýši obrovskou kučeravou hrivou, ktorá je založená na princípe vkladania umelých vlasov medzi jej prirodzené. Nedávno však prekvapila radikálnou zmenou imidžu – jej prvorodený potomok Leo maminu ostrihal tesne pod uši. ,,No čo, bol šťastný, prešťastný, akú dôveru dostal, a ja pokojne pár dní ponosím čapicu,“ napísala Kmeťová na Instagrame.

Speváčka s týmto účesom asi dostatočne spokojná nebola – neskôr na sociálnu sieť uverejnila záber, na ktorom pózuje už s oveľa kratšími vlasmi. Krátko nato sa ale opäť objavila s veľkou vlnitou korunou krásy, ktorá jej nesmierne sekne.

tina

tina

tina

tina

Zdroj/Foto: Instagam/tinaslovakia