Slovenská verejnosť sa dozvedá šokujúcu informáciu o narodení jedenásteho potomka popredného politika Borisa Kollára. Keďže chlapec zavítal na svet v čase karanténnych obmedzení, utajiť jeho príchod až také náročné nebolo. Pri takejto enormnej novinke bolo však odhalenie tajomstva len otázkou času – správu poskytla samotná matka dieťaťa!

Na lídra hnutia Sme rodina sa v poslednej dobe valí jeden prešľap za druhým. Kým vláda rieši jeho podvodnú diplomovú prácu z vysokoškolských čias, obdivovateľky známeho multi otecka môže zaujať celkom iná pikoška zo súkromia.

Boris Kollár

Boris Kollár sa totiž prednedávnom stal 11-násobným otcom! Detaily vyzradila jeho nová mamička Miriam, ktorá má už dve staršie deti z predchádzajúceho manželstva. Ako sama tvrdí, tretí potomok plánovaný nebol, avšak stalo sa. „Môžem len toľko k tomu povedať, že vzťah máme dobrý. Vzťah sa týka viac-menej nášho syna, spolu nie sme. Komunikujeme veľmi dobre, máme korektné vzťahy,“ priblížila matka zdravého chlapca Markusa, ktorý prišiel na svet 7. mája.

Atraktívna tmavovláska dočasným románikom s predsedom parlamentu získala nielen tretiu ratolesť, ale taktiež zbrusu nové auto v hodnote takmer 100-tisíc eur. „K autu mi samozrejme pomohol. To auto sme potrebovali, lebo ja mám menšie a keďže ja mám ešte dve deti, tak to auto sme potrebovali,“ Kollárova desiata mamička neskrýva radosť, dodávajúc, že spolu s Borisom sa z bábätka úprimne tešia!

Fotky Miriam a bábätka si môžete pozrieť TU

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/kollarboris