Tomu hovoríme spád rýchly ako z filmu! Známy slovenský párik krátko po tom, čo držal ich vzťah v niekoľkomesačnej tajnosti, oficiálne potvrdil nečakaný rozchod. Podľa slov úspešného herca sa však zdá, že stále nie je nič úplne stratené.

Speváčka Sima Martausová a hviezda seriálu Komisár Rex Juraj Bača tvorili pár približne polroka. Verejnosť však o ich romániku dlhšiu dobu ani len netušila, keďže sa svoje súkromie snažili držať v prísnej tajnosti až do posledného momentu.

To, že tvoria skutočne pár, prasklo až na spoločenskej akcií, kedy sa dvojica objavila na jednom pódiu. Juraj sa pritom postaral o poriadne faux pas v momente, keď uviedol, že so Simou randí od roku 2008. V tom ho však slovenská speváčka opravila a k tomuto dátumu pridala desať rokov.

Juraj Bača potvrdil rázny rozchod

Ako sa však zdá, i tejto idylickej rozprávke napokon odzvonilo. Sympatický herec totiž pre médiá priznal, že s Martausovou viac nie sú spolu, avšak dôvod ich rozpadu si nechal len pre seba. „Áno, momentálne sme od seba. Viac sa k tomu vyjadrovať nebudem,“ uviedol pre Topky.sk.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook, Instagram/JurajBaca, YouTube