Pokiaľ patríte medzi skalných fanúšikov krásnych sestier Nízlových, zrejme vás čaká poriadny šok. Jedna z nich má totiž údajne tajiť nečakané tehotenstvo, pričom sa k tejto informácii vyjadrila i samotná speváčka!

Najznámejšie slovenské dvojičky sa len pred časom nechali počuť, že už obe túžia po bábätku. Už máme ten vek na to, že pomaličky by sme mali myslieť na tú rodinu,“ zneli Danieline slová v čase, keď ešte nemala priateľa. Dodala i to, že jej snom je čakať dieťatko v rovnakom období ako jej sestra Veronika.

Čo však nikto nečakal, bola informácia o tom, že by sa práve Daniela mala nachádzať v radostnom očakávaní len dva mesiace od ohlásenia jej nového vzťahu s futbalistom Stanislavom Lobotkom, pričom podľa zdroja Nového Času sa aktuálne nachádza v ôsmom týždni tehotenstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na vyvolanú pikošku sa rozhodla zareagovať i samotná speváčka, ktorá túto informáciu poprela a dodala, že sa k svojmu súkromiu viac nehodlá vyjadrovať. Pravdou však je i to, že mnohé známe tváre si túto radostnú správu nechávajú len pre seba až do ukončenia prvého trimestra.

To, či sa čoskoro budeme tešiť z pohľadu na ďalšiu celebritnú tehuľku, je tak zatiaľ vo hviezdach. Nechajme sa teda prekvapiť – Daniele by to ale s tehotenskými krivkami rozhodne pristalo! 😍

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Twiinsmusic