Už čoskoro sa do našich obývačiek vráti pokračovanie obľúbenej reality šou. Farma 11 so sebou rozhodne prinesie množstvo avizovaných zmien, koho sa však televízia rozhodla obsadiť na pozíciu moderátorky?

Kvetka Horváthová bola stabilnou súčasťou vidieckej reality šou počas 9 sérií. V tej jubilejnej ju však nahradila vtipná komička Eva “Evelyn” Kramerová, ktorá si od divákov vyslúžila poriadnu dávku kritiky. Mnohí boli názoru, že celému projektu uberá jej humor na vážnosti, a tak žiadali o Kvetkin návrat.

Moderátorka Farmy 11

Po ukončení natáčania sa Evelyn netajila tým, že prácu moderátorky plánuje zavesiť takpovediac na klinec. Ako sa ale zdá, toto rozhodnutie bude musieť na určitý čas posunúť do budúcnosti, keďže podľa najnovších informácií ju budeme môcť opäť vidieť na poste hlavy daného programu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kramerová totiž pred krátkym časom priznala, že sa chystá znovu moderovať novú sériu drsnej hry o 75 tisíc eur. Túto informáciu pre portál Topky.sk najnovšie potvrdil aj zdroj, podľa ktorého bola modro-žltá televízia s jej výkonom naprosto spokojná, a tak nie je dôvod jej ďalšej náhrady.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Kvetkah, Evelynjefresh