Kruh fešných markizáckych ženáčov najnovšie doplnil moderátor Telerána Tomáš Juríček, ktorý si vzal za manželku svoju dlhoročnú lásku Anežku Koválikovú. Dvojica si povedala áno v miestnom kostole v Šaštín-Stráže a vo svoj veľký deň vyzerala naozaj nádherne.

Tomáš Juríček a Anežka sa o pár mesiacov stanú rodičmi prvého dieťatka. Očakávané bábätko však už na svete privítajú ako manželia. Práve včera, a teda 29. mája, spečatili lásku za prítomnosti svojich najbližších, pri čom nechýbali ani moderátorovi kolegovci vrátane parťáčky z Telerána Kvetky Horváthovej. Tá bola na svadbe naozaj očarujúca!

tomáš juríček

Najviac však, samozrejme, žiarili novomanželia – Tomáš nahodený do elegantného tmavomodrého obleku a jeho milovaná polovička v prekrásnych bielych šatách, v ktorých vyzerala ako princezná.

,,A potom je tu deň, kedy sa na vás láska usmieva všade tam, kde sa len pozriete.. #justmarried .. btw, áno je to dúha!!! A milujeme ju!!!!,“ znejú fešákové prvé posvadobné slová na Instagrame uverejnené pri snímke, na ktorej už ruky dvojice zdobia obrúčky. Srdečne gratulujeme a prajeme veľa lásky!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kvetkah, juricek_tomas, telerano