Jedným z najlepších životných rozhodnutí Tomáša Bezdedu bolo jednoznačne prihlásenie sa do speváckej súťaže Slovensko hľadá Superstar, kde sa v roku 2004 predstavil ako chutný a plachý 19-ročný fešáčik. Odvtedy však Tošo poriadne zmužnel, pričom nedávno sa ukázal dokonca polonahý!

Tomáš Bezdeda si od účinkovania v Superstar nesie nálepku sladkého chlapca, ktorý sa na verejnosti neprezentuje žiadnymi výstrednosťami. O to väčšou vzácnosťou je spevákov nedávny záber, na ktorom sa odhodlal odhodiť tričko a ukázať svetu svoje telo!

Tomas Bezdeda

Fanúšičky modrookého fešáka museli ostať poriadne prekvapené, keď sa na Tomášovom profile objavila polonahá snímka ich obľúbeného hudobníka. Keďže doposiaľ sme nemali veľa možností vidieť Bezdedu vyzlečeného, pohľad na jeho vyrysované telo, obopínajúce gitaru, určite mnohým vyrazí dych!

,,Že čo maaaa? Neopálilo? Ha,.. hneď na bronz,…mňa. Švédsko-Fínskeho albína,” napísal príťažlivý spevák k horúcej fotografii, prostredníctvom ktorej chcel ľudí pozvať na koncert, odohrávajúci sa v daný deň. Tomáško, správny ťah na baby! 😀

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/tomas_bezdeda, tvjoj