Tomáš Bezdeda tento týždeň príjemne šokoval všetkých fanúšikov na svojom Instagrame, keď zverejnil čiernobielu snímku s neznámou kráskou. A hoci siahodlhé vyznania vynechal, už je jasné, že ide o Tošovu novú priateľku!

Historicky prvá séria Slovensko hľadá SuperStar priniesla Tomášovi Bezdedovi nielen úspešnú kariéru speváka, ale aj veľkú lásku. Počas svojho pôsobenia v televíznej šou si v tom čase iba 19-ročný mladík zo Žiliny padol do oka s moderátorkou Adelou Banášovou, s ktorou napokon tvorili pár dva a pol roka.

tomas bezdeda

Od vzťahu s manželkou Viktora Vinczeho sa vedľa Tomáša žiadna oficiálna partnerka neobjavila. Zdá sa však, že po rokoch single života sa na hudobníka konečne usmialo šťastie, o ktoré sa neváhal podeliť ani so sledovateľmi na sociálnych sieťach. ,,Stretli sa dva svety,“ napísal stručne Bezdeda k snímke s atraktívnou slečnou. Portálu Pluska.sk sa podarilo zistiť viac!

„Tak, stretli sme sa prvýkrát vo fitku, čiže je to také vzácne, že naživo a nie na Instagrame, ale zase musím povedať, že potom sme si písali na Insta a nejak čas ukázal a sme spolu,“ prezradil zamilovaný Tošo, ktorého nová priateľka Ivana končí bakalársky ročník v odbore ekonómie a manažmentu na vysokej škole v Žiline. Hrdličkám držíme palce!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tomas_bezdeda