Americký herec Tom Hanks (60) chce zjavne šokovať. Za jeho najnovšou aktivitou stojí zverejňovanie čudesných fotografií na Instagrame a ďalších sociálnych sieťach.

Herec sa zabáva tým, že v uliciach New Yorku fotografuje stratené predmety, povaľujúce sa na chodníku, či zabudnuté na lavičkách a zábradliach. Ide prevažne o rukavice, ponožky či topánky, ktoré už dávno zabudli, že mali majiteľa. Tieto potom zverejňuje na sociálnych sieťach a pridáva k nim komentáre, adekvátne veku 8-12-ročných nudiacich sa detí.

Americké médiá, ktoré prepierajú túto “úchylku” už pár mesiacov polemizuju o tom, či Hanks netrpí nejakou psychickou poruchou. Diskutuje sa o tom či nejde o istú formu obsesie. Táto choroba sa prejavuje silným nutkaním urobiť nejaký konkrétny čin, ktorý pokiaľ postihnutý nevykoná, dostane sa do stavu úzkosti.

Na Instagrame sa Hanksove príspevky tešia veľkej obľube. Ľudia like-ujú a komentujú hercove infantilné dovetky. Nedávno sa Tom pochválil “úlovkom”, ktorý našiel priamo v mori. Išlo o vidličku s bohatou usadeninou vodného kameňa, ktorú herec vylovil, odfotil a následne zverejnil na Instagrame.

View this post on Instagram

Came to a lost fork in the sea, so I took it. Hanx

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

 

Aby sme však neboli nespravodliví, musíme uznať, že hercova aktivita sa v jednom z prípadov stala prospešnou. Medzi Tomove nálezy totiž patrí aj školský preukaz, ktorý vďaka Hanksovej iniciatíve nakoniec skončil v rukách pôvodnej majiteľky. Tá si ho vyzdvihla priamo v hercovej kancelárii.

preukaz

View this post on Instagram

Vivid. Colorful. Lost. Too common a tale. Hanx.

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

 

View this post on Instagram

Jordan. Found it! In Colorado… Hanx.

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

 

 

 

View this post on Instagram

She left in a hurry! Hanx.

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

Zdroj: telegraph.co.uk | Foto: Instagram, Tweeter, wallpapersdsc.net

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.