Dominika Kavaschová je mimoriadne nadaná umelkyňa. Okrem toho, že je vynikajúca herečka, venuje sa aj spevu a popri tom všetkom sa stíha starať o svoje malé bábätko menom Maia.

Pôvabná východniarka má na Instagrame viac ako 185-tisíc followerov, ktorí vždy s nadšením sledujú jej profil a príbehy. Už dlhší čas Domča avizovala, že čoskoro predstaví skvelú novinku a správny čas nastal práve uplynulý víkend.

kavaschova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dominika Kavaschová spojila sily s Andreou Bučko a na svet sa dostala uletená skladba Emolintimita. Vo videoklipe môžu diváci vidieť viacero známych tvárí, ako sú Kristína Tormová, Štefan Martinovič, Natália Puklušová či Zuzka Porubjaková.

,,Tento klip a celá táto pieseň je jedna veľká haluz, ktorá vznikla totálne náhodne,“ napísala 32-ročná kráska na sociálnu sieť. ,,Každopádne, je to naša srdcovka. Je to, žiaľ, pieseň, ktorá sa dostane do hlavy a je problém si ju potom nespievať. Ďakujem za jej energiu, za to, že sme sa priatelia spojili a vytvorili niečo krásne,“ dodala speváčka, ktorá sa zo spoločného počinu veľmi teší.

Andrea Bučko a Dominika Kavaschová – EMOLINTIMITA

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/donda_kawa