Mimoriadne obľúbená herečka Mária Bartalos sa len pred mesiacom stala novopečenou maminou, keď tanečníkovi Adriánovi porodila prvorodeného synčeka. Rozkošný chlapček menom Noel sa pre tmavovlásku stal okamžite stredobodom vesmíru.

Bývalá hviezda markizáckeho trháku Oteckovia, ktorá sa kvôli materským povinnostiam úplne vzdala účasti na ďalšom natáčaní seriálu, nikdy nebola šťastnejšia. A hoci si Mary súkromie väčšinou úzkostlivo stráži, s príchodom bábätka sa stala omnoho otvorenejšou.

Maria Bartalos

Hrdá kráska sa takmer denne pýši nádhernými zábermi maličkého Noela, ktorý je doslova na spapanie – najnovšia snímka zachytávajúca čisté a hlboké puto medzi matkou a dieťaťom, sa okamžite stala hitom číslo jeden. Sympatická herečka, nežne bozkávajúca milovaného synčeka v nosiči, roztopila srdcia priaznivcov.

„Toľko lásky na jednej fotke. Nádherné!“ žasla jedna z fanúšičiek. „Tak toto je nádhera! Čistá láska,“ znela ďalšia reakcia k záberu, ktorý si len v priebehu pár minút od uverejnenia, získal tisíce lajkov, pričom pochvalné komentáre stále pribúdajú.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Maria Bartalos

Zdroj/Foto: Instagram/maria.bartalos