Máme za sebou napínavú voľbu prvého duelanta, kedy si to najviac zlízol hanblivý Gabo Sedláček. Hlasovanie so sebou zároveň prinieslo i jeden veľmi nečakaný moment, kedy viacerým farmárom tuhla krv v žilách. Za všetkým, samozrejme, zase raz stojí západniar Matej Jurkovič – citmi poháňaný svalovec sa uchýlil k nechutnému skutku.

Hlasovanie pri kuchynskom stole prebehlo bez väčších prekvapení. Prvým duelantom sa stal svojský Gabo, ktorý však vopred avizoval, že prípadný súboj pre neho žiadny problém nepredstavuje.

Gabo sedláček farma

S čím ale nenápadný mladík zrejme nepočítal, bol fakt, že ešte pred nástupom do duelantskej chatky sa stane terčom otrasného útoku. Jurkovič sa mu pred všetkými súťažiacimi začal hnusne vyhrážať, čo ostatných poriadne nabrúsilo. V pozadí slovnej prestrelky pritom stojí Mirka Csorbová, ktorá sa nachádza pod ochranou jedného z najsilnejších hráčov.

farma matej mirka

Svalnatý západniar Gabriela bez okolkov varoval, že pokiaľ by si za súperku zvolil práve 19-ročnú tmavovlásku, dočká sa nepríjemných následkov. V takom prípade je Matej odhodlaný spraviť citlivému východniarovi zo života na statku hotové peklo. Tento desivý počin vytočil najmä ženské osadenstvo, ktoré s hnevom opustilo miestnosť, nakoľko úradujúci farmár týždňa vyhrážkami kvôli Mirke zašiel naozaj priďaleko.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, YouTube