Slávny britský princ Harry sa spolu s manželkou Meghan Markle začiatkom mája stali rodičmi prvorodeného synčeka Archieho. Hoci drobček ešte neoslávil ani dva mesiace, už teraz sa stáva neodmysliteľnou súčasťou súkromných i pracovných plánov kráľovského páru – zážitok, aký má malý gróf už čoskoro absolvovať, ale každé bábätko neokúsi!

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu boli už v minulosti veľkými milovníkmi cestovania, pričom najviac im k srdcu prirástla exotická a dobrodružná Afrika. Zaľúbenci na slnkom zaliatych miestach strávili nejednu romantickú chvíľu a podľa všetkého už onedlho podobnú skúsenosť doprajú aj synčekovi.

Meghan Markle

Ostro sledovaní manželia sa totiž na oficiálnej instagramovej stránke pochválili tým, že boli pozvaní na dlhú cestu po južnom kontinente, kde by v rámci spolupráce s krajinou mali navštíviť svoje najobľúbenejšie miesta, ako Botswana, Malawi či Angola.

Tentokrát si ale Meghan a Harry nepôjdu plniť dôležité povinnosti sami – rodičia na okružnú jazdu berú aj Archieho, a to už na jeseň, kedy bude mať mať bábätko ešte len päť mesiacov. Bude sa teda jednať o prvú oficiálnu kráľovskú cestu najmladšieho potomka urodzenej famílie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

meghan markle harry

Zdroj: Instagram/sussexroyal | Foto: Instagram/sussexroyal, meghanmarklest